Dinsdagavond 13 december, live online te zien: De OVLR Kerstloterij! Met interessante gesprekken over ondernemers-thema’s, en natuurlijk het weggeven van mooie prijzen! Deze zijn beschikbaar gesteld dóór onze leden, vóór onze leden. Verbinding, inspireren en activeren, daar staat de OVLR voor!

Presentatie: Latifa Barou en Bas Van Straaten
Locatie: Intratuin Leidsche Rijn

Te gast aan tafel zijn:

– John Vester van Ondernemer Centraal. Zij werken samen met de gemeente aan een gezond ondernemers klimaat. Hoe kunnen zij ondernemers helpen?

– Rick Verkerk van Bakkerij Verkerk over bedrijfsovername. Wat komt kijken bij het overnemen van een bedrijf? Ook presentator Bas (voormalig eigenaar van Banketbakkerij Van Straaten) weet hier alles van.

– Michael Kooistra, voorzitter van de OVLR, over de plannen van de vereniging komend jaar.

Bekijk hier de beelden:

De hele show terugkijken? Dat kan hier: